HAKKIMIZDA

Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Vakfı tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi halen 131 öğretim elemanından oluşan yetkin akademik kadrosu ile insanın yaşamını ve sağlığını korumayı öncelikli amaç edinmektedir.

Radyoloji kliniğimiz Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 

Radyoloji kliniğimizde son teknoloji  görüntüleme cihazları (Manyetik rezonans (1.5T), bilgisayarlı tomografi (64 kesitli), Ultrasonografi, Röntgen ve anjio vb.)  bulunmakta ve bu cihazlar ile tüm radyolojik çekimler yapılmaktadır. Bu cihazların tamamı Sağlık bakanlığı ve Türkiye Atom Enerji Kurumdan ruhsatlıdır ve  düzenli bakım ve kalibrasyonları yapılmaktadır.

Bölümümüzde bulunan tecrübeli ve akademisyen radyoloji uzman kadromuz en büyük farklılığımızdır.

Ayrıca bölümümüzde girişimsel radyoloji uzmanlarımız mevcuttur. Bu uzmanlarımız tarafından her türlü biyopsi, katater takılması, tümörlerin ameliyatsız tadavisi ve onkolojik girişimler yapılmaktadır.

Prostat kanserinin erken evrede saptamada kullanılan multiparametrik prostat MR ve füzyon prostat biyopsisi bölümümüzde kıdemli akademisyen uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Varis hastalığında ameliyatsız tedavi olan laser yöntemi ile ameliyatsız olarak hastalarımıza varis tedavisi uyguluyoruz.

Meme hastalıklarında mamografi, ultrasonografi ve MR yöntemleri uzman hekimlerimizce yapılmaktadır.

ONLINE RANDEVU

Online Randevu KENDİM RANDEVUALMAK İSTİYORUM

Buradan randevunuzu tarih ve uzmanınızı seçerek 7/24 planlayabilirsiniz.

Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.

* Daha önce merkezimize geldiniz mi ? :